Spátkový predaj Quatro

Quatro je dlhoročným lídrom v splátkovom predaji na slovenskom trhu. Quatro je jednou zo značiek spoločnosti Consumer Finance Holding, a.s., ktorá je členom skupiny VÚB – Intesa Sanpaolo. Vďaka snahe o maximálne zjednodušenie financovania a výraznej prozákazníckej orientácii je Consumer Finance Holding, a.s. silnou protiváhou k financovaniu bankami.

 

Podmienky nákupu na splátky:

 • ak ste držiteľom Quatro karty:
  • So Striebornou Quatro kartou nakúpite na splátky veľmi jednoducho a rýchlo. Stačí vám len OP a Strieborná karta* a môžete nakupovať až do výšky 5 000 €. Rovnaké výhody Vám prináša aj karta Triangel klub.

 

 • ak nie ste držiteľom Quatro karty:
  • Na nákupy do 1000 € vám stačí len občiansky preukaz!*  Ak sa chystáte nakúpiť od 1 000 € - 5 000 €, budete potrebovať nasledujúce doklady:
   • Ak ste zamestnaným občanom, potrebujete občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas alebo služobný preukaz policajta/vojaka z povolania) a kópiu aktuálneho výpisu z účtu, kde je uvedená výška príjmu a odosielateľ ALEBO potvrdenie zamestnávateľa o príjme (tlačivo nájdete tu).
   • Ak ste živnostníkom, potrebujete občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas) a potvrdenie o výške daňovej povinnosti SZČO ALEBO potvrdenie o podaní daňového priznania – kladné.
   • Ak ste dôchodca, potrebujete občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas alebo služobný preukaz policajta/vojaka z povolania) a rozhodnutie (výmer) o priznaní alebo zvýšení alebo znížení dôchodku ALEBO kópiu aktuálneho výpisu z účtu, kde je uvedená výška príjmu a odosielateľ ALEBO potvrdenie z pošty dokladujúce príjem a výšku dôchodku.
  • Pri nákupe nad 5 000 € je klient posudzovaný individuálne.

 

* Pri posudzovaní klienta má spoločnosť Consumer Finance Holding, a.s. právo vyžiadať si aj ďalšie doklady.

Vzdialená pomoc

TeamViewer QuickSupport

Certifikáty

HP Registered Partner

DELL Registered Partner

ESET Bronze Partner

Inzercia

SUNSOFT Plus, s.r.o.    RK Software, s.r.o.

 

EXO hosting