Referencie

AUTOCLUB S & T, s.r.o.AUTOCLUB S & T, s.r.o.

Firma Autoclub S & T, s.r.o. Vám ponúka široký výber služieb: opravy - výmeny rozvodov, bŕzd, ložísk, manžiet, čapov, ramien, silentblokov, stabilizátorov, tlmičov, výfukov, filtrov, časti riadenia, olejov a mnoho iného... Ďalej pozáručný servis vozidiel všetkých značiek, prípravu na STK, montáž ťažných zariadení, geometriu náprav, diagnostiku motorov (VAG), nastavenie svetiel atď.

správa počítačovej siete, administrácia servra, starostlivosť o obchodno-skladový systém Oasis a pokladničný systém Shopper

AWM Slovakia, s.r.o.AWM Slovakia, s.r.o.

Spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami z oblasti ložiskového priemyslu a obchodu, pôsobí ako ako distribútor ložísk a príslušenstva, gufier, klinových remeňov a mazív. Okrem obchodnej a poradenskej činnosti sa zaoberá aj výrobou obalov z papiera. Ďalej ponúka široký sortiment náhradných dielov a príslušenstva na osobné a nákladné automobily.

správa počítačovej siete, administrácia servra, starostlivosť o obchodno-skladový systém Oasis a pokladničný systém Shopper

GOLDEN ROYAL Group, s.r.o.GOLDEN ROYAL Group, s.r.o.

GOLDEN ROYAL Boutique Hotel & SPA **** je hotel v centre mesta Košice, poskytuje ubytovanie v 24 luxusných izbách a apartmánoch, s nadštandardným vybavením. Tento špičkový hotel v Košiciach okrem iného ponúka strážené parkovanie, internetové WIFI pripojenie, klimatizované izby a širokú ponuku služieb - sídli v ňom vychýrená reštaurácia so zimnou záhradou, kongresové centrum a business salóniky. Novinkou hotela sú indické ájurvédske kúpele RASAJÁNA, v ktorých Vás privíta personál z Indie.

správa počítačovej siete, administrácia servra, starostlivosť o hotelový systém Hores Plus a reštauračný systém Food 600

PNEUPEX, spol.s r.o.PNEUPEX, spol.s r.o.

Spoločnosť Pneupex, spol. s r.o. sa etablovala na slovenskom trhu v roku 2004 ako prevádzkovateľ veľkoobchodu, maloobchodu a pneuservisu osobných a dodávkových automobilov. Počas niekoľkoročného pôsobenia získali bohaté skúsenosti, čoho výsledkom sú tisíce spokojných zákazníkov a partnerov, ktorých dôveru získali poskytovaním služieb a servisu na profesionálnej úrovni. Medzi ponúkané služby okrem iného patrí aj sezónne uskladnenie pneumatík, veľkoobchodný a maloobchodný predaj pneumatík a internetový predaj pneumatík.

starostlivosť o obchodno-skladový systém Oasis a pokladničný systém Shopper

REMESPLUS, s.r.o.REMESPLUS, s.r.o.

REMESPLUS, s.r.o. je veľkoobchodný subjekt, pôsobiaci na trhu distribúcie priemyselného a remeselného tovaru. Predmetný tovar tvorí množstvo položiek materiálu, ktoré je buď kľúčovými alebo režijnými zdrojmi pre rôzne oblasti priemyslu, ale aj všeobecne všetkých subjektov trhu. Ponúka širokú škálu izolačných, čalunníckych, technických a gumárenských materiálov, HPL dosiek, podlahových krytín.

starostlivosť o obchodno-skladový systém Oasis a pokladničný systém Shopper

REPO HUMENNÉ, s.r.o.REPO HUMENNÉ, s.r.o.

Predaj elektrického a komunálneho ručného náradia pre profesionálov a domácich majstrov, spojovacieho materiálu, zváracej techniky, vrtákov do kovu i dreva. Spoločnosť zabezpečuje aj prenájom rôzneho náradia (búracie, vŕtacie kladivá, drážkovacie frézy, vysávače, brúsky na parkety, PPR zváračky, miešačky, záhradná technika). Okrem toho zabezpečuje aj brúsenie reťazí do motorových píl na počkanie, kovanie špicov do búracích kladív do 24 hodín, brúsenie drevených parkiet na objednávku.

starostlivosť o obchodno-skladový systém Oasis a pokladničný systém Shopper

STAVOMARK, spol.s r.o.STAVOMARK, spol.s r.o.

Tradícia spojená s bohatými odbornými skúsenosťami, korektným prístupom k zákazníkovi, stabilným finančným zázemím a kvalifikovanou ľudským zdrojom sú dôvodom, prečo je spoločnosť Stavomark spol. s r.o. jedným z vedúcich stavebno-obchodných firiem v regióne. Firma pôsobí v dvoch základných oblastiach, ktoré sú navzájom prepojené, v oblasti veľko- a maloobchodu so stavebným materiálom a v oblasti stavebníctva. Široký sortiment ponúkaného tovaru je dostatočnou zárukou pre výber kvalitného materiálu na Vašu stavbu.

správa počítačovej siete, starostlivosť o ekonomický systém EcoSun, starostlivosť o obchodno-skladový systém Oasis a pokladničný systém Shopper

TINTA-INK s.r.o.TINTA INK s.r.o.

Firma TINTA-INK s.r.o. bola založená ako prvá na Slovensku v oblasti regenerácie a funguje nepretržite už od roku 1989. Pokrýva celý sortiment v súčasnosti používaných zariadení. Zabezpečuje regeneráciu laserových tonerov vrátane farebných, atramentových náplní vrátane farebných, farbiacich pások do všetkých ihličkových tlačiarní a písacích strojov, tonerov do kopírovacích strojov. Ponúka zber a rozvoz zákaziek (24 hodinová nonstop služba), výkup použitých opotrebovaných náplní, kaziet a tonerov.

starostlivosť o ekonomický systém EcoSun, obchodno-skladový systém Oasis a pokladničný systém Shopper

Vzdialená pomoc

TeamViewer QuickSupport

Certifikáty

HP Registered Partner

DELL Registered Partner

ESET Bronze Partner

Inzercia

SUNSOFT Plus, s.r.o.    RK Software, s.r.o.

 

EXO hosting